Casa Pura Vida Villa
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
De gesitueerde in Coco Casa Pura Vida Villa Coco is gelegen op 12 minuten wandelafstand van de Hard Rock Cafe Guanacaste en biedt toegang tot tal van toeristische attracties.
Rojas Bros Boruca Indigenous Arts is op 600 meter hier vandaan gesitueerd. De 5-badkamer villa biedt ook toegang tot natuurlijke bezienswaardigheden zoals de Apenboerderij, op 2 km afstand. Andere bezienswaardigheden in de omgeving zijn onder andere Coco Water Taxi op 6 minuten wandelen ervan.
Vanuit Casa Pura Vida Villa kunt u het uitzicht over de tuin bewonderen.
Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een complete keuken van dit vakantiehuis. Coco Pizza Company biedt Italiaanse gerechten en is een van de eetgelegenheden binnen 5 minuten wandelen ervandaan. Er is ook een busstation, Buses to Liberia, op 450 meter hier vandaan.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Casa Pura Vida Villa?
De dichtstbijzijnde bezienswaardigheden bij Casa Pura Vida Villa zijn Cata/Solo Bueno (op 5 minuten loopafstand van de accommodatie) en Coco Water Taxi, op 450 meter afstand. - ❓
Hoe ver is Casa Pura Vida Villa van de luchthaven Daniel Oduber Quiros?
Casa Pura Vida Villa ligt op 31 minuten rijden van de luchthaven Daniel Oduber Quiros. - ❓
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Casa Pura Vida Villa?
Gasten van Casa Pura Vida Villa kunnen eten in Zi Lounge restaurant, dat Amerikaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in Casa Pura Vida Villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Pura Vida Villa. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar dit vakantiehuis?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij dit vakantiehuis. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in deze villa?
Gasten die in deze villa verblijven, kunnen gemakkelijk Rojas Bros Boruca Indigenous Arts en de Hard Rock Cafe Guanacaste bereiken, die respectievelijk binnen een paar straten van de accommodatie en op 1 km afstand liggen.